Твір на тему “Моя улюблена книга” – Чарлі і шоколадна фабрика

Чарлі і шоколадна фабрика Твори

Моя улюблена книга – “Чарлі і Шоколадна Фабрика” Роальда Дала, це книга, яку я читав з великим захопленням, і я думаю, що кожна дитина повинна її прочитати. Книга розповідає історію хлопчика на ім’я Чарлі Бакетт, який живе зі своєю бідною сім’єю біля великої шоколадної фабрики в місті. Одного дня, він виграє квиток на екскурсію по фабриці, разом з іншими дітьми.

Ця книга має багато цікавих персонажів, але мій улюблений з них – Віллі Вонка, геніальний винахідник і власник шоколадної фабрики. Я люблю, як він описує свої винаходи та шоколадні дива, які він створює на своїй фабриці. Віллі Вонка просто вражає своєю фантазією та винахідливістю. Якби я був на екскурсії на його фабриці, я б був дуже здивований і радий, як і всі діти з книги.

У книзі є п’ять золотих квитків, які дають право на екскурсію по фабриці Віллі Вонки. Кожен з дітей мріє про те, що стати одним з власників квитка, і Чарлі не виняток. Але коли всі квитки забирають інші діти, Чарлі відчувається дуже сумно. Проте, пізніше він знаходить останній золотий квиток на вулиці, і його мрія збувається – він відвідує шоколадну фабрику!

Екскурсія по фабриці стає справжнім пригодою для Чарлі і інших дітей. Вонка проводить їх через всі свої таємничі лабораторії, де вони можуть побачити всі його чудові винаходи та спробувати різні види шоколаду.

Однак, на шляху до великої кімнати з шоколадом, Віллі Вонка попереджає дітей, що одна з кімнат на шляху до кімнати з шоколадом, є небезпечною. Але, звичайно ж, діти ігнорують попередження і зайшли в цю кімнату. І тут починається пригода – діти потрапляють в ловушку, де їх підстерігають різні небезпеки, які пов’язані зі зростанням та зменшенням розміру. Хоча це було страшно для дітей, вони зуміли вибратися з лабіринту та повернулись до екскурсії.

Я дуже люблю ту частину книги, де діти отримують можливість створювати власні шоколадні рецепти. Це було дуже цікаво і я б хотів зробити свій власний шоколад теж. Також, я дуже цікавлюся тим, як виготовляється шоколад та інші цукерки. Зараз я думаю про те, як я можу навчитися цього робити.

Книга має дуже важливу мораль – вона навчає нас про те, що жадоба та безмірна пристрасть можуть призвести до поганих наслідків. Також, вона навчає нас тому, що поважати інших і бути скромними є дуже важливими рисами характеру. Ця книга дійсно дуже цікава та захоплююча, а також вона вчить нас бути кращими людьми.

У цій книзі є все – пригоди, сміх, навчання та розваги. Це є однією з найкращих книг, які я коли-небудь читав. Я дуже рекомендую цю книгу для всіх дітей, які хочуть відкрити для себе світ фантазії та пригод. Вона зацікавить не тільки дітей, але й дорослих, які згадують свої дитинство та згадують, як цікаво було бути на фабриці шоколаду.

Я дуже люблю читати книги, і “Чарлі і Шоколадна Фабрика” є однією з моїх улюблених книг. Як учень 4-5 класу, я вважаю, що ця книга є дуже важливою для мого розвитку та навчання. Вона навчає нас бути творчими, винахідливими та цінувати прості речі в житті. Книга також допомагає нам розвивати вміння читати та розуміти важливі значення в житті.

Загалом, “Чарлі і Шоколадна Фабрика” – це чудова книга для дітей, яка повинна бути в читальному списку кожної дитини. Вона захоплює читача з першої сторінки та надихає на нові ідеї та задуми. Це книга, яку я буду рекомендувати всім своїм друзям та родині, тому що вона має потужний вплив на моє життя, і я впевнений, що вона зробить те саме для інших дітей.

Оцініть статтю
European Education Program