Безсмертя і добро, вічність і краса – основа життя людини на землі: твір-роздум

Безсмертя і добро, вічність і краса Твори

Безсмертя, добро, вічність та краса – це концепти, які здавна займали людські думки та філософські роздуми. Незважаючи на те, що єдиний надійний спосіб досягнути безсмертя – це залишити свій слід у серцях нащадків та відкриттях, поняття краси та вічності все ще завоювали увагу та захоплення людей. Зокрема, в творах “Тореадори з Васюківки”, “Митькозавр з Юрківки” та “Таємне товариство боягузів” виявляється вічне прагнення до чогось більшого, бажання пізнати та зберегти красу світу та вічну пам’ять про себе.

Почнемо з “Тореадорів з Васюківки” – твору, який говорить про покликання до краси та вічності. Головний герой Острозький та його товариші віддають усе життя створенню творів мистецтва, відчуваючи прагнення залишити слід у світі та зберегти свою ім’яріч на довгі віки. Вони хочуть, щоб їхня краса, творчість та митецький геній жили далі після їхньої смерті. І, на диво, ці тореадори з Васюківки досягають своєї мети – їхні шедеври переживають час та залишаються вічними. Це доказ того, що краса та творчість мають силу наснаги на вічність.

Минулий час та вічність також важливі для головного героя твору “Митькозавр з Юрківки”. Цей твір розповідає про пригоди хлопчика Костика, який відправляється в подорож у часі до кам’яної до кам’яної доби, де знайомиться з митькозавром та його матір’ю. Хоча це пригода була надзвичайно небезпечною, вона дозволила Костикові зрозуміти, наскільки важливо цінувати кожну мить життя та зберігати спогади про неї на довгі роки. Історія про Митькозавра нагадує нам, що навіть якщо ми не зможемо жити вічно, наші спогади та враження можуть пережити час і залишатися з нами назавжди.

Нарешті, “Таємне товариство боягузів” вчить нас, що добро та мужність завжди перемагають злобу та жадібність. Головний герой, Тарас, більшість свого життя присвятив боротьбі з таємним товариством боягузів, які зловживають своєю силою та владою, забираючи землю та гроші від простих людей. Незважаючи на те, що Тарас був багато разів побитий та прогнаний зі своєї рідної землі, його мужність та наполегливість нарешті приводять до поразки злочинців та звільнення землі від їхньої влади. Цей твір показує, що люди, які вірять у добро та борються за нього, завжди переможуть.

Отже, “Тореадори з Васюківки”, “Митькозавр з Юрківки” та “Таємне товариство боягузів” – це твори, які нагадують нам про значущість краси, вічності, добра та мужності в нашому житті. Хоча безсмертя неможливо, наші ідеї, цінності та творчість можуть прожити далі після нашої смерті. Ми повинні прагнути досягнути цієї вічності через наші творчість, мужність та віру у добро. Кожен з нас має потенціал створювати щось важливе та вічне – будь то творчість, взаємодія з іншими людьми або просто пам’ять про те, як ми прожили своє життя. Важливо запам’ятати, що ми маємо можливість зробити світ кращим місцем для нашого покоління та нащадків, які будуть жити після нас.

Отже, концепти безсмертя, добра, вічності та краси – це глибокі теми, які можуть надихнути нас на створення чогось важливого та вічного. Твори “Тореадори з Васюківки”, “Митькозавр з Юрківки” та “Таємне товариство боягузів” показують нам, що прагнення до цих концептів можуть надихати нас до великих справ та досягнень. Незалежно від того, що станеться з нашими життями, наші ідеї, творчість та дії можуть продовжувати існувати в світі, надихаючи нас та інших на досягнення вічності.

Оцініть статтю
European Education Program